BALKONCU HIRSIZ POLİSTEN KAÇAMADI

Kahramanmaraş'ta Havaların ısınmasıyla geceleri balkon ve penceresini açık tutan vatandaşların sarja takılı cep telefonlarını çalan şüpheli polisin özverili çalışması sayesinde kısa sürede tespit edilerek yakalandı.

BALKONCU HIRSIZ POLİSTEN KAÇAMADI

Kahramanmaraş'ta şarja taktıkları telefonlarını sabah yerinde bulamadığını beyan eden vatandaşların müracaatı üzerine Emniyet Müdürlüğü Ekipleri araştırma yaptı. 
İki ayrı evde ve bir işyerinde 6 adet telefonun çalınması sonrası hep aynı eşkal bilgisinin tarif edildiğini farkeden polis, geniş bir saha araştırması yaparak   belirli mahallelerde bu eskaldeki şahsı yakalamak için dar alan uygulamaları yaptı. Polis gayretli çalışması sonuç verdi ve suç kaydı da olduğu belirlenen şüpheli kıskıvrak yakalandı.
Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğine götürülüp gözaltına alınan şüpheli Hakan B.(29) suçunu itiraf etti. Farklı tarihlerde 2 ayrı eve bahçe duvarından tırmanarak, açık balkon ve pencereden girerek cep telefonlarını çalan ve bir işyerinden telefon çalan şüpheliden 3 adet çalıntı telefon ele geçirildi. Diğer 3 telefonu da işyerlerine sattığı tespit edilen şüpheli, sevk edildiği adli makanlar tarafından tutuklandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan karauzum
Serkan karauzum - 7 ay Önce

ALLAHİM POLİSİMİZE ZEVAL VERMESİN

SIRADAKİ HABER

banner174